مایک وان؛ سایت دانلود

مایک وان؛ سایت دانلود - 7

مایک وان؛ سایت دانلود

سایت دانلود، بزرگترین سایت دانلود

مایک وان؛ سایت دانلود - 7

سایت دانلود، بزرگترین سایت دانلود

مایک وان؛ سایت دانلود - 7

بعد از جدایی با عکس ها و خاطراتمان چه کنیم؟

بالاخره همه چیز تمام شد. برگه‌ی طلاق را امضا کردید و رابطه‌ای که با امید و آرزو شروع کرده بودید رسما به پایان رسید. داستان طلاقِ هر کسی متفاوت است. شاید فرزندانی داشته باشید یا نداشته باشید. ممکن است طلاق، تصمیم خود شما یا تصمیم همسرتان بوده باشد یا شاید با هم توافق کرده بودید که طلاق، بهترین راه حل است.

  • سه شنبه 18 خرداد 1400
ادامه مطلب
روابط ایران و بحرین؛ عشقی که به نفرت کشیده شد

ایرانی‌ها درباره بحرین چگونه فکر می‌کنند؟ چرا میان ایرانی‌ها و بحرینی‌های خصوصا در عرصه‌های ورزشی انقدر تنش وجود دارد؟ آیا، چون بحرین قبلا بخشی از ایران بوده، این رابطه متلاطم خواهد ماند؟ این یک عشق به نفرت‌کشیده شده است؟ ماجرای جدایی بحرین چه بود؟ همراه باشید با این مطلب.

  • سه شنبه 18 خرداد 1400
ادامه مطلب
امن ترین کشورهای جهان در سال 2021 برای سفر

مثل همه‌چیزهای دیگر در سال ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱، فهرست امن‌ترین کشورهای دنیا برای سفر در سال ۲۰۲۱ هم با همیشه تفاوت دارد؛ چراکه در کنار سایر مشکلات و مسائلی که همیشه در بعضی از کشورها وجود داشته، این بار کل دنیا درگیر همه‌گیری کرونا است. شاید گمان کنید چه فایده‌ای دارد اگر فهرست امن‌ترین کشورهای دنیا را معرفی کنیم وقتی امکان مسافرت وجود ندارد؟ به‌هرحال، هیچ‌چیزی برای همیشه باقی نمی‌ماند و کرونا هم از این قاعده مستثنا نیست. به‌زودی، دوباره می‌توانیم به دور دنیا سفر کنیم و هر زمانی که این امکان فراهم شود، بیشتر از همیشه لازم است که مقصدهای امن سفر را بشناسیم.

  • دوشنبه 17 خرداد 1400
ادامه مطلب
چرا زنان باید استقلال مالی داشته باشند؟

استقلال مالی زنان موضوعی است که شاید به‌مذاق جوامع مردسالار چندان خوش نیاید؛ جوامعی که در آن، مردان دوست دارند زنان از نظر مالی به آنها وابسته باشند. از دلایل آن بگذریم، زیرا قصد نداریم در این مقاله از تمایل مردان برای وابستگی مالی زنان به آنها صحبت کنیم. آنچه در این مطلب مدنظر ماست اهمیت استقلال مالی زن و مراحل رسیدن به آن است.

  • دوشنبه 17 خرداد 1400
ادامه مطلب
11 فیلم سامورایی که حتما باید ببینید

تصویر زندگی یک سامورایی در سینما، تصویرگری اسطوره‌ی شکست است. اسطوره‌ای که آموزش دیده تا جان بستاند و از ارباب محافظت کند اما با پا نهادن در این راه، بسیاری از نیازهای طبیعی خود را قربانی می‌کند و گاهی زندگی اطرافیانش را هم به تباهی می‌کشاند.

  • دوشنبه 17 خرداد 1400
ادامه مطلب
کاهش وزن بدون رژیم و ورزش

فکر کنید هر چیزی که دوست دارید بخورید و حتی ۱۰۰ گرم هم وزنتان زیاد نشود! چنین چیزی بیشتر شبیه یک معجزه می‌ماند تا واقعیت. افرادی که قصد کاهش وزن دارند، مجبور هستند رژیم غذایی سختگیرانه‌ای را دنبال کرده و ساعت‌ها ورزش کنند و عرق بریزند تا بتواند کمی از وزن خود را کم کنند. خوب می‌دانیم که پایبند ماندن به رژیم‌های سختگیرانه خیلی دشوار است و بیشتر افراد وسط راه جا می‌زنند. می‌خواهیم یک خبر خوب به شما بدهیم؛ دیگر مجبور نیستید برای کاهش وزن رژیم‌های سخت را تحمل کنید! بله، درست خواندید. لاغری بدون رژیم امکان‌پذیر است؛ به‌ شرطی که یک سری اصول را رعایت کنید.

  • دوشنبه 17 خرداد 1400
ادامه مطلب
پیش نمایش بازی دیابلو 4

شرکت بلیزارد برای ما گیمرها، فراتر از یک گروه بازی‌سازی است و این شرکتی است که با بازی‌های بی‌نظیرش، ژانرهای بزرگ امروزی را از نوع تعریف کرده و استانداردهای تازه‌ای را معرفی کرده است. این شرکت پس از موفقیت در ژانر استراتژیک و جذب میلیون‌ها طرفدار از سراسر دنیا، به‌سوی خلق یک مجموعه جدید قدم برداشت و این‌طور شد که مجموعه دیابلو از دل نبرد افسانه‌ای انسان و شیطان سر درآورد و ما را به جهنمی از مبارزات نفس‌گیر و داستانی میخکوب کننده کشاند، جایی که دیابلو هزاران نفر را به خاک و خون کشاند و در آخر تسلیم ما می‌شود. با گذشت ۲۵ سال از انتشار اولین نسخه، وقت آن است که در مورد بازی دیابلو ۴ صحبت کنیم و اینکه پس‌ازاین همه‌سال صبر، بلیزارد چه آشی برای ما پخته است؟

  • دوشنبه 17 خرداد 1400
ادامه مطلب
جای بازی های کنسولی روی موبایل نیست

اگر از افرادی هستید که به طور کلی بیش‌تر وقت خود را با بازی‌های ویدیویی کامپیوتری یا کنسولی می‌گذرانید ممکن است هر از گاهی فراموش کنید که بازی‌های موبایلی تا چه حدی صنعت بازی‌های ویدیویی را تکان داده‌اند. شرکت سونی هم این موضوع را می‌داند و مدتی است که رسما قصد دارد به‌طور جدی وارد این بازار شود. در چنین شرایطی سوال پیش می‌آید که آیا چنین کاری واقعا درست است؟

  • دوشنبه 17 خرداد 1400
ادامه مطلب

عضویت در سایت

- برخی از پست های سایت ویژه هستند؛ برای مشاهده این نوع پست ها نیاز به ارتقاء حساب کاربری خود دارید.
- برای اشتراک ویژه حتما در سایت عضو شوید.

مطالب سایت بر حسب

دانلود فیلم Sarbath 2021

یکشنبه 23 خرداد 1400

دانلود فیلم Dinosaur Hotel 2021

یکشنبه 23 خرداد 1400

دانلود سریال Lupin

شنبه 22 خرداد 1400

دانلود سریال Young Rock

شنبه 22 خرداد 1400

دانلود سریال Loki

شنبه 22 خرداد 1400

دانلود فیلم Suicide Squad 2016

شنبه 22 خرداد 1400

دانلود فیلم Ready Player One 2018

شنبه 22 خرداد 1400

دانلود فیلم Heaven and Earth 1993

شنبه 22 خرداد 1400
عضویت در سایت