مایک وان؛ سایت دانلود

مایک وان؛ سایت دانلود - آرشیو

مایک وان؛ سایت دانلود

سایت دانلود، بزرگترین سایت دانلود

مایک وان؛ سایت دانلود - آرشیو

سایت دانلود، بزرگترین سایت دانلود

مایک وان؛ سایت دانلود - آرشیو

دانلود فیلم Sarbath 2021

«کاتیر» به عنوان یک متخصص حوزه آی‌تی در شهر دیندیگول مشغول به کار است. او برای مراسم عروسی برادر بزرگش به روستایشان می‌رود غافل از اینکه عروسی لغو شده است و اقوام به این موضوع پی برده‌اند که نامزد برادر کاتیر در واقع دوست‌دختر کاتیر بوده است.

 • یکشنبه
ادامه مطلب
دانلود فیلم Dinosaur Hotel 2021

زمانی که دایناسورها دست‌مایه سرگرمی ثروتمندان شده‌اند، سینا باید تلاش کند تا اولین نفری باشد که از میدان مبارزه جان سالم بدر می‌برد.

 • یکشنبه
ادامه مطلب
دانلود سریال Lupin

آسن دیوپ، دزد نجیب زاده با الهام از ماجراهای آرسن لوپن، قصد دارد انتقام پدرش را به خاطر بی عدالتی که توسط یک خانواده ثروتمند وارد شده ، بگیرد...

 • شنبه
ادامه مطلب
دانلود سریال Young Rock

سریال "راک جوان" بر روی بخش‌های مختلف زندگی "دووین جانسون" متمرکز است. از رشد در یک خانواده‌ی مستحکم تا ورود به عرصه‌ی کشتی و بازی در مسابقات فوتبال در دانشگاه میامی. سریال فراز و نشیب باورنکردنی زندگی جانسون را تا تبدیل شدن به شخصیتی که امروز دارد دنبال می‌کند.

 • شنبه
ادامه مطلب
دانلود سریال Loki

اتفاقات این سریال پس از وقایع "Avengers: Endgame" اتفاق می‌افتد، جایی که لوکی، از سایه‌ی برادرش خارج می‌شود و ماجراجویی جدیدی را شروع می‌کند...

 • شنبه
ادامه مطلب
دانلود فیلم Suicide Squad 2016

یک سازمان دولتی مخفی چندین ضد قهرمان با قدرت های خارق العاده را به کار میگیرد تا ماموریتی خطرناک را در ازای کوتاه شدن دوره حبس شان، انجام دهند…

 • شنبه
ادامه مطلب
دانلود فیلم Ready Player One 2018

این فیلم بر پایه‌ی رمانی از ارنست کلاین با بازی تای شریدان در نقش وید اوون واتس ساخته شده است. او مرد جوانی است که به‌ دنبال شکار تخم‌مرغ هلیدی است. تخم‌مرغ هلیدی نام گنجی پنهان‌شده در دنیایی مجازی است. این رمان در سال 2011 منتشر شده و داستانش در سال 2045 اتفاق می‌افتد و…

 • شنبه
ادامه مطلب
دانلود فیلم Heaven and Earth 1993

در دوره جنگ ویتنام، یک زن ویتنامی با اضطراب در وسط خیابان‌ها قرار می‌گیرد و می‌بایست با اشخاصی که در اطراف وی در حال نبرد هستند، رو به رو شود.

 • شنبه
ادامه مطلب
دانلود فیلم Those Who Wish Me Dead 2021

یک مرد جوان که شاهد ارتکاب قتل بوده، توسط قاتلان دوقلو تهدید به مرگ می‌شود و در این بین با یک متخصص بقا همراه می‌شود تا از دست آنان فرار کند، این در حالی است که جنگل نیز آتش گرفته و جان همه آن‌ها در خطر است.

 • شنبه
ادامه مطلب
دانلود فیلم Friends: The Reunion 2021

بازیگران سریال محبوب Friends به صورت فی‌البداهه بعد از گذشت چندین سال با یکدیگر تجدید دیدار می‌کنند و خاطرات شیرین گذشته را برای ما یادآوری می‌کنند.

 • شنبه
ادامه مطلب
دانلود فیلم Wrath of Man 2021

برای اچ، مردی مرموز و خشن که در استخدام یک کمپانی سازنده ماشین انتقال پول است و هر هفته صدها میلیون دلار پول نقد در لس‌آنجلس جا به جا می‌کند، توطئه‌ای چیده شده...

 • شنبه
ادامه مطلب
دانلود فیلم Army of the Dead 2021

گروهی از مزدوران تصمیم می‌گیرند با به خطر انداختن جان‌شان، بزرگ‌ترین سرقت انجام شده را در شهر لاس وگاس که مبدا اصلی شروع بحران زامبی‌ها است، انجام دهند و...

 • شنبه
ادامه مطلب
دانلود فیلم The Vault 2021

هنگامی که یک مهندس متوجه وجود یک قلعه اسرار آمیز و غیرقابل نفوذ در بخش زیرین بانک اسپانیا قرار می‌شود، برای دزدیدن گنجینه معروف موجود در این قلعه، به گروهی از دزدان خبره می‌پیوندد و...

 • شنبه
ادامه مطلب
دانلود فیلم Spiral 2021

داستان این اثر پیرامون یک کارآگاه بخش جنایی جریان دارد که درگیر یک ماجراجویی خطرناک می‌شود و می‌بایست یک قاتل سریالی را هرچه سریع‌تر دستگیر کند. وی در طی این مسیر از کمک هم‌کار و یار همیشگی‌اش به همراه یک پلیس کهنه‌کار بهره‌مند می‌شود و...

 • شنبه
ادامه مطلب
دانلود فیلم Hero Mode 2021

یک برنامه‌نویس نوجوان تنها سی روز فرصت دارد که یا بزرگترین بازی ویدیویی جهان را بسازد یا خانواده‌اش همه چیزش را از دست خواهد داد.

 • شنبه
ادامه مطلب
دانلود فیلم Akilla’s Escape 2020

آکیلا براون کودک‌سرباز، یک پسر پانزده ساله جامائیکایی را در حین یک سرقت مسلحانه دستگیر می‌کند، اما در یک شب طاقت‌فرسا آکیلا با چرخه‌ای از خشونت نسلی که فکر می‌کرد از آن فرار کرده روبرو می‌شود.

 • شنبه
ادامه مطلب
دانلود فیلم Dream Horse 2020

جان ولکز صاحب یک اسب مسابقه‌ای با نژادی نامتعارف است، جان که تجربه‌ای در زمینه پرورش اسب ندارد، همسایگانش را متقاعد می‌کند تا برای رسیدن به سطوح بالای اسب‌دوانی روی این اسب سرمایه‌گذاری کنند.

 • شنبه
ادامه مطلب
دانلود فیلم Rogue Hostage 2021

کایل اسنودن، پدر مجرد و تفنگدار بازنشسته‌ی نیروی دریایی، در حین کارش که مراقبت از کودکان است، به همراه چند نفر در فروشگاه ناپدری‌اش گرفتار می‌شوند.

 • شنبه
ادامه مطلب
دانلود فیلم Wish Dragon 2021

داستان در مورد نوجوانی به نام دِین می‌باشد که به دنبال دوست دوران کودکی‌اش است، تا اینکه با یک اژده‌های برآورده‌کننده‌ی آرزو آشنا می‌شود و به او جادوی به حقیقت پیوستن آرزوها را نشان می‌دهد.

 • شنبه
ادامه مطلب
دانلود فیلم Infinite 2021

توهمات و الهامات مختلفی که در ذهن یک مرد وجود دارند، در واقع خاطرات وی از زندگی‌های گذشته‌اش هستند. او متوجه می‌شود که هنوز استعدادها و توانایی‌های سابقش را دارا است و...

 • جمعه
ادامه مطلب
دانلود فیلم The Crucifixion 2017

هنگامی که روزنامه‌نگاری ماجراجو به نام نیکول راولینز برای بررسی یک اتفاق مرموز نزد کشیشی به نام پدر آنتون می‌آید، پس از مدتی اتفاقاتی غیر قابل توضیح و عجیب شروع به رخ دادن می‌کنند که…

 • جمعه
ادامه مطلب
دانلود فیلم Super Me 2019

یک نویسنده کلافه مشکل بیخوابی دارد و در خواب‌هایش یک شیطان او را به قتل می‌رساند. اما ناگهان متوجه قدرت خارق‌العاده می‌شود؛ او می‌تواند گنج‌های درون خوابش را به دنیای واقعی بیاورد اما همینجاست که دردسرهایش شروع می‌شوند...

 • جمعه
ادامه مطلب
دانلود فیلم Awake 2021

پس از اینکه یک رویداد ویرانگر جهانی همه وسایل الکترونیکی را از بین می‌برد و توانایی خوابیدن را در افراد نابود می‌کند، یک سرباز اسبق نیروی ارتش ممکن است راه حلی را به واسطه‌ی دخترش برای این موضوع پیدا کرده باشد.

 • جمعه
ادامه مطلب
دانلود فیلم Minamata 2020

یک عکاس جنگی به نام «یوجین اسمیت» مجددا به کشور ژاپن، مکانی که در آن مستندی در مورد فجایع ناشی از مسمومیت جیوه در جوامع ساحلی را تهیه کرده است، بازمی‌گردد و...

 • جمعه
ادامه مطلب
دانلود فیلم Joji 2021

جوجی، دانش آموز ترک تحصیل مهندسی و کوچکترین پسر خانواده‌ای ثروتمند، با آرزوهایش برای ثروتمند شدن زندگی می‌کند. او که با حرص و آز و جاه طلبی کور شده است، تصمیم می‌گیرد برنامه‌هایش را...

 • پنجشنبه
ادامه مطلب
دانلود فیلم In the Heights 2021

پس از به دست آوردن ثروت مادربزرگش، صاحب یک فروشگاه کوچک احساسات مختلفی را در مورد بستن فروشگاهش و ورود به دوران بازنشستگی دارد که...

 • پنجشنبه
ادامه مطلب
بررسی ایسر ConceptD 7 Ezel Pro

امروز قصد داریم یکی از گران‌ترین لپ‌تاپ‌های بازار ایران را در زومیت بررسی کنیم؛ لپ‌تاپ فوق حرفه‌ای ایسر ConceptD 7 Ezel Pro که توسط برندهایی مثل ادوبی، اتودسک، آلتیر و انسیس تأیید شده است.

 • پنجشنبه
ادامه مطلب
گونه جدید کشف شده در استرالیا می تواند بزرگترین دایناسور زمین باشد

دانشمندان گونه‌ی تازه‌ای از دایناسورهای عظیم‌الجثه را کشف کرده‌اند که بزرگ‌ترین گونه‌ی دایناسور کشف شده در استرالیا است و برخی فسیل‌های آن که مشابه نمونه‌های یافت شده در نقاط دیگر است، می‌تواند آن را به بزرگ‌ترین گونه‌ی ساکن خشکی در تمام دوران‌ها تبدیل کند.

 • پنجشنبه
ادامه مطلب
18 میان وعده سالم و خوشمزه مناسب برای رژیم غذایی وگان

پیدا کردن میان وعده‌‌های سالم که مناسب رژیم غذایی وگان یا گیاه‌خواری مطلق باشند، می‌تواند چالش‌‌برانگیز باشد‌. علت این موضوع این است که افرادی که رژیم غذایی وگان را دنبال می‌کنند، فقط مواد غذایی گیاهی را می‌خورند و هیچ نوع محصول حیوانی را مصرف نمی‌کنند‌ که این موضوع انتخاب میان وعده‌های مناسب را برای آن‌ها دشوار می‌کند. خوشبختانه می‌توانید با ترکیب مواد غذایی مختلف میان وعده‌های گیاهی متنوعی را درست کنید. در این مقاله از دیجی‌کالا مگ قرار است با ۱۸ میان وعده‌ی مناسب برای رژیم وگان آشنا شوید که طعمی فوق‌العاده دارند.

 • پنجشنبه
ادامه مطلب
10 ترفند برای اینکه حرفه ای دوتا 2 بازی کنیم

بی‌تردید تجربه بازی‌های چندنفره در مقایسه با تک‌نفره لذتی دوچندان به بسیاری از مخاطبان می‌دهد. شاید دلیل اصلی این موضوع رقابت با بازیکنان واقعی در سراسر جهان باشد که حس هیجان و آدرنالین لحظه را تا سطوح غیرقابل وصفی بالا می‌برد. اما از طرفی این جذابیت برای خیلی‌ها یک تیغ دولبه است چرا که ورود به این عرصه رقابتی و پرسرعت به نوبه خود ترسناک است.

 • پنجشنبه
ادامه مطلب
حقایق جالب سریال The Sopranos

در این مقاله به بررسی نکات و حقایق جالب سریال The Sopranos یکی از بهترین سریال‌های تاریخ تلویزیون با ایفای نقش بی‌نظیر جیمز گندولفینی خواهیم پرداخت.

 • چهارشنبه
ادامه مطلب
10 فیلم ماندگار سینما که شما را با نظریه مونتاژ آشنا می کند

نظریه‌ی مونتاژ. یکی از مباحث اصلی و مهم در کلاس‌های آکادمیک مطالعات سینما. تعریفش این است که کنار هم قرار‌گرفتن تصاویر و سکانس‌‌های مختلف به وسیله‌ی تدوین، می‌تواند چنان معنایی را در ذهن ایجاد کند که فراتر از آن چیزی است که  به شکل بصری قابل ارائه است. سنگ‌بنای این نظریه توسط فیلم‌سازان شوروی سابق در دهه‌ی ۱۹۲۰ گذاشته شد. افرادی که در پی اعمال فلسفه‌ی جدید کشورشان (دیالکتیسم) به هنر تازه پا گرفته‌ی سینما بودند. نظریه‌ی مونتاژ از آن زمان تاکنون توانسته است تا راه خودش را در هالیوود و سینمای سایر کشور‌ها پیدا کند. بسیاری از فیلم‌سازان این تئوری را به نفع خود تغییر دادند و از آن در خلق جلوه‌‌های شگفت‌انگیز بهره گرفتند. در این فهرست با فیلم‌‌هایی آشنا می‌شویم که ‌می‌توانند ظرفیت این نظریه و تاثیر چشمگیر آن بر سینما را به خوبی نشان دهند.

 • چهارشنبه
ادامه مطلب
20 فیلم درباره رئیس جمهورهای آمریکا از بدترین تا بهترین

قرار است با ۲۰ فیلم درباره‌ی رئیس جمهورها آشنا شوید که بخش‌های مهمی از تاریخ آمریکا را روایت می‌کنند. رئیس جمهورهایی که هر کدام ویژگی‌های جذاب و منحصربه‌فرد خود را دارند و ماجراهایی شنیدنی رقم زده‌اند.

 • چهارشنبه
ادامه مطلب
10 ساعت هوشمند برتر از 1 تا 11 میلیون تومان (خرداد 1400)

ساعت هوشمند از گجت‌های محبوبی است که در کنار گوشی هوشمند، فروش بسیار خوبی دارد و کاربران زیادی را به سوی خود جذب کرده است. در حال حاضر در بازار، ساعت‌های هوشمند زیادی وجود دارند که کاربران می‌توانند از بین آن‌ها، مناسب‌ترین را با توجه به بودجه‌ی مورد نظر و همچنین گوشی هوشمندی که در اختیار دارند انتخاب کنند. اما خب گاهی اوقات تنوع بالا باعث سردرگمی می‌شود. بنابراین تصمیم گرفتیم در این مطلب به معرفی بهترین ساعت‌های هوشمند در بازه‌ی قیمتی ۱ تا ۱۱ میلیون تومان بپردازیم تا به شما عزیزان در انتخابی منطقی کمک کنیم.

 • چهارشنبه
ادامه مطلب
نقد فیلم The Conjuring: The Devil Made Me Do It

فیلم The Conjuring: The Devil Made Me Do It، احضار: شیطان مرا وادار کرد، در همان قالب تثبیت‌شده‌ای که جیمز وان بنا نهاده، پیش می‌‌رود. فیلمی کسل‌کننده و بی‌روح که می‌تواند نقطه‌ی پایانی برای این مجموعه باشد.

 • چهارشنبه
ادامه مطلب
بعد از جدایی با عکس ها و خاطراتمان چه کنیم؟

بالاخره همه چیز تمام شد. برگه‌ی طلاق را امضا کردید و رابطه‌ای که با امید و آرزو شروع کرده بودید رسما به پایان رسید. داستان طلاقِ هر کسی متفاوت است. شاید فرزندانی داشته باشید یا نداشته باشید. ممکن است طلاق، تصمیم خود شما یا تصمیم همسرتان بوده باشد یا شاید با هم توافق کرده بودید که طلاق، بهترین راه حل است.

 • سه شنبه
ادامه مطلب
روابط ایران و بحرین؛ عشقی که به نفرت کشیده شد

ایرانی‌ها درباره بحرین چگونه فکر می‌کنند؟ چرا میان ایرانی‌ها و بحرینی‌های خصوصا در عرصه‌های ورزشی انقدر تنش وجود دارد؟ آیا، چون بحرین قبلا بخشی از ایران بوده، این رابطه متلاطم خواهد ماند؟ این یک عشق به نفرت‌کشیده شده است؟ ماجرای جدایی بحرین چه بود؟ همراه باشید با این مطلب.

 • سه شنبه
ادامه مطلب
امن ترین کشورهای جهان در سال 2021 برای سفر

مثل همه‌چیزهای دیگر در سال ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱، فهرست امن‌ترین کشورهای دنیا برای سفر در سال ۲۰۲۱ هم با همیشه تفاوت دارد؛ چراکه در کنار سایر مشکلات و مسائلی که همیشه در بعضی از کشورها وجود داشته، این بار کل دنیا درگیر همه‌گیری کرونا است. شاید گمان کنید چه فایده‌ای دارد اگر فهرست امن‌ترین کشورهای دنیا را معرفی کنیم وقتی امکان مسافرت وجود ندارد؟ به‌هرحال، هیچ‌چیزی برای همیشه باقی نمی‌ماند و کرونا هم از این قاعده مستثنا نیست. به‌زودی، دوباره می‌توانیم به دور دنیا سفر کنیم و هر زمانی که این امکان فراهم شود، بیشتر از همیشه لازم است که مقصدهای امن سفر را بشناسیم.

 • دوشنبه
ادامه مطلب
چرا زنان باید استقلال مالی داشته باشند؟

استقلال مالی زنان موضوعی است که شاید به‌مذاق جوامع مردسالار چندان خوش نیاید؛ جوامعی که در آن، مردان دوست دارند زنان از نظر مالی به آنها وابسته باشند. از دلایل آن بگذریم، زیرا قصد نداریم در این مقاله از تمایل مردان برای وابستگی مالی زنان به آنها صحبت کنیم. آنچه در این مطلب مدنظر ماست اهمیت استقلال مالی زن و مراحل رسیدن به آن است.

 • دوشنبه
ادامه مطلب
11 فیلم سامورایی که حتما باید ببینید

تصویر زندگی یک سامورایی در سینما، تصویرگری اسطوره‌ی شکست است. اسطوره‌ای که آموزش دیده تا جان بستاند و از ارباب محافظت کند اما با پا نهادن در این راه، بسیاری از نیازهای طبیعی خود را قربانی می‌کند و گاهی زندگی اطرافیانش را هم به تباهی می‌کشاند.

 • دوشنبه
ادامه مطلب
کاهش وزن بدون رژیم و ورزش

فکر کنید هر چیزی که دوست دارید بخورید و حتی ۱۰۰ گرم هم وزنتان زیاد نشود! چنین چیزی بیشتر شبیه یک معجزه می‌ماند تا واقعیت. افرادی که قصد کاهش وزن دارند، مجبور هستند رژیم غذایی سختگیرانه‌ای را دنبال کرده و ساعت‌ها ورزش کنند و عرق بریزند تا بتواند کمی از وزن خود را کم کنند. خوب می‌دانیم که پایبند ماندن به رژیم‌های سختگیرانه خیلی دشوار است و بیشتر افراد وسط راه جا می‌زنند. می‌خواهیم یک خبر خوب به شما بدهیم؛ دیگر مجبور نیستید برای کاهش وزن رژیم‌های سخت را تحمل کنید! بله، درست خواندید. لاغری بدون رژیم امکان‌پذیر است؛ به‌ شرطی که یک سری اصول را رعایت کنید.

 • دوشنبه
ادامه مطلب
پیش نمایش بازی دیابلو 4

شرکت بلیزارد برای ما گیمرها، فراتر از یک گروه بازی‌سازی است و این شرکتی است که با بازی‌های بی‌نظیرش، ژانرهای بزرگ امروزی را از نوع تعریف کرده و استانداردهای تازه‌ای را معرفی کرده است. این شرکت پس از موفقیت در ژانر استراتژیک و جذب میلیون‌ها طرفدار از سراسر دنیا، به‌سوی خلق یک مجموعه جدید قدم برداشت و این‌طور شد که مجموعه دیابلو از دل نبرد افسانه‌ای انسان و شیطان سر درآورد و ما را به جهنمی از مبارزات نفس‌گیر و داستانی میخکوب کننده کشاند، جایی که دیابلو هزاران نفر را به خاک و خون کشاند و در آخر تسلیم ما می‌شود. با گذشت ۲۵ سال از انتشار اولین نسخه، وقت آن است که در مورد بازی دیابلو ۴ صحبت کنیم و اینکه پس‌ازاین همه‌سال صبر، بلیزارد چه آشی برای ما پخته است؟

 • دوشنبه
ادامه مطلب
جای بازی های کنسولی روی موبایل نیست

اگر از افرادی هستید که به طور کلی بیش‌تر وقت خود را با بازی‌های ویدیویی کامپیوتری یا کنسولی می‌گذرانید ممکن است هر از گاهی فراموش کنید که بازی‌های موبایلی تا چه حدی صنعت بازی‌های ویدیویی را تکان داده‌اند. شرکت سونی هم این موضوع را می‌داند و مدتی است که رسما قصد دارد به‌طور جدی وارد این بازار شود. در چنین شرایطی سوال پیش می‌آید که آیا چنین کاری واقعا درست است؟

 • دوشنبه
ادامه مطلب
نقد فیلم American Traitor: The Trial of Axis Sally

آل پاچینو ستاره مشهور هالیوود در یک درام دادگاهی به ایفای نقش پرداخته و در نقش یک وکیل ظاهر شده است. با زومجی همراه شوید تا به بررسی فیلم American Traitor «خائن آمریکایی» بپردازیم.

 • دوشنبه
ادامه مطلب
نقد فیلم Spiral: From The Book Of Saw

فیلم Spiral که حکم ظهور مجدد قاتل جیگساو با تله‌های مرگبار جدید را دارد، در تلاش برای به‌روز کردن این مجموعه، سرگرم‌کنندگی‌اش را از دست می‌دهد.

 • دوشنبه
ادامه مطلب
نقد سریال Clarice

چرا سریال Clarice انتظارات مخاطب را به‌عنوان دنباله‌ای بر فیلم ماندگار The Silence of the Lambs، برآورده نمی‌کند؟ با نقد ۹ قسمت ابتدایی این سریال همراه باشید.

 • دوشنبه
ادامه مطلب
دانلود فیلم Mortal Kombat 2021

فیلم مورتال کمبت (Mortal Kombat) 2021، فیلم مورتال کمبت که برگرفته از یک بازی ویدیویی پرطرفدار به همین نام است، حول مبارزه قهرمانان بزرگ زمین در برابر دشمنان فرازمینی می گردد. در فیلم Mortal Kombat یکی از مبارزین مشهور هنرهای رزمی ترکیبی به اسم «کول یانگ»، به دنبال گرد هم آوردن بزرگ ترین قهرمانان زمین است تا در نبردی خطرناک و مهلک به مصاف دشمنان فرازمینی بروند و بشریت را نجات دهند.

 • یکشنبه
ادامه مطلب
دانلود فیلم Boys of Abu Ghraib 2014

یک سرباز آمریکایی در زندان ابوغریب مستقر می شود. او به بخش مخوف و بدنام شکنجه زندانیان می رود جایی که او به صورت مخفیانه با یکی از زندانی های عراقی دوست می شود و...

 • یکشنبه
ادامه مطلب
دانلود فیلم Let Him Go 2020

یک کلانتر بازنشسته و همسرش که از مرگ پسرشان ناراحت هستند، آنها برای کم کردن اندوه خود و یافتن تنها نوه ی شان دست به جستوجو میزنند...

 • یکشنبه
ادامه مطلب
دانلود فیلم Chaos Walking 2021

در جهانی دیستوپی که در آن هیچ‌گونه زنی وجود ندارد و تمامی موجودات زنده می‌توانند افکار یک‌دیگر را در قالب مجموعه‌ای از تصاویر بشنوند، کلمات و صداها به عنوان آلودگی صوتی محسوب می‌شوند و...

 • یکشنبه
ادامه مطلب
دانلود فیلم The Con-Heartist 2020

اینا، که نامزد سابقش فرار می کند و او را بدهکار می کند، موفق می شود یک هنرمند حیله گر را که سعی می کند او را بدرقه کند، بدست آورد. اما او به جای اینکه او را به سمت پلیس سوق دهد، این هنرمند شیاد را استخدام می کند تا برای گرفتن انتقام از نامزد سابق خود کلاهبرداری کند.

 • یکشنبه
ادامه مطلب
دانلود فیلم Willys Wonderland 2021

مرد بی‌نام و نشان و تنهایی (نیکلاس کیج) می‌پذیرد در ازای تعمیر خودرویش مرکزی تفریحی را پاکسازی کند اما از نیروهای شیطانی این مکان آگاه نیست. هرچند چند نوجوان در این خصوص به او هشدار می‌دهند اما او خود را در یک موقعیت مرگ-و-زندگی می‌یابد و باید برای بقا در مقابل موجوداتی بجنگد که به شکل مرموزی حیات پیدا کرده‌اند. این ربات‌/عروسک‌های شیطانی حقه‌هایی نیز در آستین دارند وقتی او مبارزه را با آنان آغاز می‌کند...

 • شنبه
ادامه مطلب
دانلود فیلم Zack Snyder’s Justice League 2021

در این اثر که نسخه جدیدی برای فیلم ''Justice League'' محسوب می‌شود، شخصیت‌های «بتمن» و «واندروومن» در تلاش هستند تا به منظور قرار گیری در برابر تهدیدی بزرگ‌تر تیمی متشکل از ابرقهرمان‌ها را گرد هم آورند و...

 • شنبه
ادامه مطلب
دانلود فیلم Benny Loves You 2019

جک ناامیدانه برای شروع جدیدی در زندگی تلاش می کند، اما وقتی خرس کودکی اش بنی را دور بیندازد، حرکتی است که فقط می تواند به مرگ ختم شود.

 • شنبه
ادامه مطلب
دانلود فیلم A Lion Returns 2020

جمال پس از گذراندن 18 ماه در سوریه، اکنون دوباره به سیدنی بازگشته است و می‌خواهد مادرش را ببیند، اما ابتدا مجبور است با برادر بزرگترش عمر، همسرش هایدی و پسرش، همچنین پدرش روبرو شود و...

 • شنبه
ادامه مطلب
دانلود فیلم A Beautiful Day in the Neighborhood 2019

فیلم تماشایی یک روز زیبا در محله A Beautiful Day in the Neighborhood در مورد رابطه دوستانه فرد راجرز مجری فقید آمریکایی (تام هنکس)، با روزنامه‌ نگاری معروف به نام تام جونود است که نشان میدهد این دو شخصیت سرشناس چگونه با یکدیگر آشنا شدند و…

 • جمعه
ادامه مطلب
دانلود فیلم Godzilla vs. Kong 2021

در جریان این فیلم میان دو هیولا عظیم الجثه «کینگ کونگ» و «گادزیلا» نبردی بزرگی شکل می‌گیرد و در این بین بشریت به دنبال نابودی هر دو آنها و بازپس گیری کره زمین است.

 • چهارشنبه
ادامه مطلب
دانلود فیلم 125 Years Memory 2015

فیلم در مورد یک کشتی نیروهای دریایی کشور ترکیه است که در سال ۱۸۹۰ هنگام بازگشت از سفر دوستانه خود به ژاپن، با طوفانی سهمگین روبرو شد که منجر به مرگ تعداد زیادی از خدمه کشتی گردید. در این میان تنها ۶۹ نفر از افراد کشتی زنده ماندند که توسط ژاپنی ها به ترکیه برگردانده شدند. این رویداد هنوز هم به عنوان سنگ بنای دوستی میان ژاپن و ترکیه شناخته می شود.

 • سه شنبه
ادامه مطلب
دانلود فیلم Adam 2020

فیلم Adam 2020 در مورد مردی به نام آدام است که در زمینه فروشندگی فعالیت می کند و زندگی سختی را می گذراند؛ آدام پس از یک تصادف رانندگی دچار معلولیت شده و شرایط برایش دشوارتر از قبل می شود تا اینکه…

 • دوشنبه
ادامه مطلب
دانلود فیلم Necromancer 2020 2019

فیلم تماشایی Necromancer 2020 در مورد یک پسر جوان به نام وین است که همه اعضای خانواده و عزیزان خود را در حمله نیروهای تاریک از دست داده و تنها او جان سالم به در برده است؛ اکنون، وین برای گرفتن انتقام مرگ خانواده اش وارد یک فرقه شوم و ترسناک شده و درگیر سحر و جادو می شود اما…

 • دوشنبه
ادامه مطلب
دانلود انیمیشن The SpongeBob Movie: Sponge on the Run 2020

در ادامه ی ماجراجویی هایی باب اسفنجی شلوار مکعبی، این بار باب اسفنجی و پاتریک به یک ماموریت برای نجات گری، که توسط پوزایدون دزدیده شده است، به شهر متروکه و گمشده آتلانتیس سفر می‌کنند. این فیلم برای اولین بار منشأ دیدار باب اسفنجی با گری و آشنایی باب اسفنجی با پاتریک و اختاپوس را فاش می‌کند!

 • دوشنبه
ادامه مطلب
دانلود انیمیشن SpongeBob: FarmerBob

در این قسمت از کارتون باب اسفنجی خواهید دید، باب اسفنجی برای پرداخت پول مواد غذایی خود به آقای خرچنگ مجبور می شود تا برای مزرعه دار پیر آقای جنکینز کار کند؛ او به همرا پاتریک به مزرعه آقای جنکینز رفته و در آنجا مسئول انجام کارهای مزرعه داری، جمع آوری تخم مرغ ها، دوشیدن شیر و برداشت محصولات می شود اما…

 • دوشنبه
ادامه مطلب
دانلود فیلم Lena and Snowball 2021

فیلم Lena and Snowball 2021 روایت‌گر داستان دختری جوان به‌نام لنا است که به طور اتفاقی یک بچه شیر سفید را پیدا می‌کند و تصمیم می‌گیرد از این توله شیر نگهداری کند، غافل از این که گروهی در تلاش هستند تا این توله شیر را به دست بیاورند! به همین دلیل لنا تمام تلاش خود را برای محافظت از این توله به کار می‌گیرد و…

 • دوشنبه
ادامه مطلب
دانلود انیمیشن SpongeBob: The Nitwitting

در این قسمت از کارتون باب اسفنجی خواهید دید، پاتریک در باشگاهی به نام افراد بدون مغز عضو شده است که کارهای عجیب و غریب و احمقانه ای انجام میدهند؛ اما زمانی که باب اسفنجی از این موضوع مطلع میشود به همراه پاتریک به این باشگاه رفته و در آن عضو میشود؛ آن ها باید کارهای احمقانه ای که رئیس باشگاه آقای Ice Cream King به آن ها میگوید را انجام داده و…

 • یکشنبه
ادامه مطلب
دانلود انیمیشن SpongeBob SquarePants vs. The Big One

در این قسمت از کارتون باب اسفنجی خواهید دید، باب اسفنجی و پاتریک به جزیره ای در وسط ناکجاآباد می روند. پس از مدتی آن ها با مردم محلی عجیب و غریبی روبرو می شوند، که ادعا می کنند در حال آموزش موج سواری هستند. به زودی باب اسفنجی متوجه میشود تنها راه نجات آن ها از این جزیره، یاد گرفتن موج سواری است و…

 • یکشنبه
ادامه مطلب
دانلود انیمیشن SpongeBob: The Great Snail Race

در این قسمت از کارتون باب اسفنجی خواهید دید، اختاپوس یک حلزون از بالاترین نژاد خریداری کرده است تا در مسابقه ای که قرار است به زودی بین حلزون ها برگزار شود شرکت دهد؛ باب اسفنجی نیز با شنیدن این موضوع، تصمیم می گیرد تا گری را برای ورود به این مسابقه بزرگ آماده کند اما…

 • یکشنبه
ادامه مطلب
دانلود انیمیشن SpongeBob: The Camping

در این قسمت از کارتون باب اسفنجی خواهید دید، اختاپوس در خانه است و خود را برای یک آخر هفته همراه با آرامش آماده می کند؛ به خصوص که باب اسفنجی و پاتریک تصمیم دارند به اردو بروند؛ اما زمانی که متوجه می شود آن ها در حیاط جلوی خانه باب اسفنجی و درست بیرون پنجره او، اردو زده اند بسیار ناامید شده و…

 • یکشنبه
ادامه مطلب
دانلود انیمیشن SpongeBob: Earworm

در این قسمت از کارتون باب اسفنجی خواهید دید، باب اسفنجی با خواندن یک آواز به صورت تکراری موجب آزار دوستان خود و مشتریان رستوران می شود اما نمی تواند آواز خواندن را متوقف کند؛ در این میان سندی متوجه می شود که باب اسفنجی به کرم گوش که نوعی عفونت است مبتلا شده است؛ این کرم باعث می شود که باب اسفنجی نتواند آواز خواندن را متوقف کند و هرچه یک ترانه را بیشتر بخواند، آلودگی نیز بیشتر و قویتر می شود تا اینکه…

 • یکشنبه
ادامه مطلب
دانلود فیلم The Day Sports Stood Still 2021

داستان تعطیلی بی سابقه ورزش در مارس سال 2020 و اتفاقات چشمگیر پس از آن. این مستند ورزشی وقایع متوقف کننده ناگهانی ، نقش برجسته ورزشکاران در محاسبه فرهنگی بی عدالتی های نژادی است که در طی همه گیری افزایش یافته و مجموعه در تابستان و پاییز به رقابت بازگشت.

 • یکشنبه
ادامه مطلب
دانلود فیلم The Toll 2020

فیلم The Toll 2020 در مورد دختری به نام کامی است که پس از یک سفر طولانی با هواپیما، خسته از سفر به دنبال یک تاکسی میگردد. در این میان او با یک راننده عجیب روبرو شده و در طول مسیر به رفتارهای او مشکوک میشود. اما زمانی که ماشین در یک جاده خلوت خراب می شود، ترس و وحشت تمام وجود کامی را در برمیگیرد. آن ها به زودی متوجه میشوند که در این جاده ترسناک تنها نیستند و…

 • یکشنبه
ادامه مطلب
دانلود انیمیشن Secret Magic Control Agency 2021

انیمیشن تماشایی Secret Magic Control Agency در مورد یک آژانس کنترل جادوی مخفی است که بهترین مامورین خود یعنی هانسل و گرتل را برای مبارزه با جادوگر خانه زنجبیلی اعزام می کند؛ هانسل و گرتل در این ماموریت خطرناک با شخصیت های افسانه ای زیادی ملاقات می کنند تا با کمک آن ها با جادوگر شرور مقابله کرده و…

 • شنبه
ادامه مطلب
دانلود انیمیشن Sherlock Holmes and the Great Escape 2019

این انیمیشن تماشایی در اواخر قرن نوزدهم میلادی روایت میشود و در مورد یک قانون شکن قهرمان به نام مک است که از ثروتمندان سرقت میکند تا به فقرا کمک کند. مک مورد علاقه و احترام مردم میباشد اما مدتهاست که پلیس به دنبال وی است و سرانجام با کمک شرلوک موفق میشود تا مک را در جشن تولد دخترش، کتی دستیگر کند. اما شرلوک به دلیل دستگیری قهرمان مردم، مورد اهانت قرار گرفته و…

 • شنبه
ادامه مطلب
دانلود فیلم The Father 2020

فیلم The Father داستان مردی را روایت می‌کند که با وجود بالا رفتن سنش، از کمک گرفتن از دخترش اجتناب می‌کند؛ آنتونی که در سن ۸۰ سالگی قرار دارد، اصلا قبول نمی‌کند که در طی این دوران، از دخترش کمترین کمکی را بگیرد؛ آن هم در شرایطی که به مرور زمان ضعیف‌تر و پیرتر از قبل می‌شود؛ در طی مدت زمانی‌که او در تلاش است تا با شرایط متغیر خود کنار بیاید و آن‌ها را درک کند، کم کم به در رابطه با عزیزانش، ذهن خود و همچنین تار و پود واقعیتی که او را احاطه کرده است، دچار شک و تردید می‌شود…

 • شنبه
ادامه مطلب
دانلود انیمیشن Daisy Quokka: World’s Scariest Animal 2020

انیمیشن تماشایی Daisy Quokka 2020 در مورد یک کوئوکا غیرقابل تحمل اما در عین حال قابل ستایش، خوش بین و آینده ‌نگر به ‌نام دیزی است. اما دیزی یک رویای غیرممکن و عجیب در سر دارد و آن هم پیروزی در ترسناک‌ ترین بازی جهان است.

 • شنبه
ادامه مطلب
دانلود انیمیشن Raya and the Last Dragon 2021

اتفاقات انیمیشن Raya and the Last Dragon در سرزمینی به‌نام کوماندرا (Kumandra) جریان پیدا می‌کنند؛ دنیایی شامل پنج قبیله که همگی در سرزمینی زندگی می‌کنند که توسط اژدهایی خلق شده است که مدت‌ها از نابودی او می‌گذرد؛ این سرزمین آخرین هدیه‌ی اژدهایان به مردم ساکن آنجا محسوب می‌شود و کوماندرا اکنون توسط یک نیروی شرور و تاریک مورد حمله گرفته است؛ رایا یک جنگجوی تنهاست که در تلاش برای نجات خود و مردمانش است و تصمیم دارد هرطور که می‌شود آخرین اژدهای باقی‌مانده را پیدا کند؛ چون اعتقاد دارد این اژدها می‌تواند کوماندرا و ساکنین آن را نجات دهد…

 • شنبه
ادامه مطلب
دانلود فیلم Max Richter’s Sleep 2019

مستند Max Richter’s Sleep 2019 در مورد زندگی آهنگساز برجسته آلمانی-انگلیسی مکس ریشتر است. این مستند تأثیر موسیقی شگفت انگیز مکس ریشتر بر جهان پرهیاهوی کنونی را به تصویر کشیده و شما را به استراحتی کوتاه و فرار از آشوب و هیجان دنیای مدرن دعوت می‌ کند.

 • جمعه
ادامه مطلب
دانلود فیلم Screened Out 2020

در مستند Screened Out 2020 فیلمساز معروف جان هیات، به سراغ کودکان، والدین و متخصصان رسانه رفته است و در مورد آثار مخرب و وحشتناک استفاده طولانی مدت از تلفن های هوشمند و نگاه کردن مداوم به نمایشگرهای آن ها در دنیای امروزی صحبت می کند.

 • جمعه
ادامه مطلب
دانلود فیلم Krack 2021

فیلم Krack 2021 درباره یک گروهبان پلیس است که به دنبال دستگیری شخصیت شرور و جنایتکاری به نام کاتاری کریشنا می باشد و…

 • پنجشنبه
ادامه مطلب
دانلود فیلم Phobias 2021

فیلم Phobias 2021 در مورد پنج بیمار خطرناک است که از بیماری فوبیا رنج میبرند و در یک آزمایشگاه دولتی تحت نظارت یک پزشک دیوانه نگه داری می‌شوند؛ اکنون این پزشک عجیب و غریب تلاش میکند تا از بیماری این افراد برای نهایی کردن یکی از آزمایشات خود استفاده کرده و…

 • پنجشنبه
ادامه مطلب
دانلود فیلم The Planters 2019

فیلم The Planters 2019 در مورد یک زن جوان و تنها به نام مارتا می باشد که به کار بازاریابی مشغول است و هیچ دوستی ندارد. اما زمانی که او با فردی بی خانمان که به بیماری اختلال چند شخصیتی مبتلا است آشنا می شود، به جای یک دوست صاحب چندین دوست میشود اما این موضوع خارج از توان او است و…

 • پنجشنبه
ادامه مطلب
دانلود فیلم Doors 2021

بدون هیچ توضیح و هشدار قبلی، ناگهان تعدادی درب بیگانه و مرموز در هر گوشه جهان پدیدار می شوند. با عجله در کشف دلیل ورود این ناهنجاری های کیهانی، دولت داوطلبان شجاع را برای ورود به درها دعوت می کند تا شاید ما در مورد منشأ و هدف آنها بیشتر بدانیم و…

 • پنجشنبه
ادامه مطلب
دانلود فیلم Bikeman 2 2019

در فیلم تماشایی Bikeman 2 2019 بار دیگر شاهد ماجراجویی های ساکارین هستیم. او بار دیگر در حال رقابت با بزرگترین رقیب خود یعنی جی است. اما در این میان عشق او به دختر مورد علاقه اش نیز با چالش های فراوانی روبرو شده و…

 • پنجشنبه
ادامه مطلب
دانلود فیلم Pelé 2021

مستند تماشایی Pelé 2021 به بررسی زندگی ستاره بی تکرار تاریخ فوتبال برزیل و جهان یعنی پله پرداخته است. در واقع پله تنها فردی بود که توانست سه دوره قهرمان جام جهانی فوتبال شود. او از سال ۱۹۵۸ تا ۱۹۷۰ در تیم ملی فوتبال برزیل درخشید و در دوران پر فراز و نشیب سیاسی برزیل نیز در کنار مردم بود.

 • پنجشنبه
ادامه مطلب
دانلود فیلم Texas Red 2021

فیلم Texas Red 2021 در مورد یک مرد جوان آفریقایی آمریکایی تبار به نام تگزاس رد است که صدها نفر از طریق بیابان می سی سی پی به دنبال شکار وی هستند اما…

 • پنجشنبه
ادامه مطلب
دانلود فیلم Uncario 2021

فیلم Uncario 2021 در مورد فردی است که بر روی ماه زندگی می کند و به صورت اتفاقی سیگنالی مرموز از سیاره زمین که مدت‌هاست رها شده است دریافت می کند. در نهایت این موضوع زندگی وی را دگرگون کرده و…

 • پنجشنبه
ادامه مطلب
دانلود فیلم Dave Made a Maze 2017

دیوید که یک هنرمند بیکار است یک روز در اتاق خود قلعه ای با جعبه های مقوایی می‌سازد و ناگهان درون آن گیر میکند و از طرفی موجودات عجیب و غریبی به او حمله می کنند! در این میان دوستش آنی، یک تیم تشکیل می دهد تا دیو را نجات دهند و…

 • پنجشنبه
ادامه مطلب

عضویت در سایت

- برخی از پست های سایت ویژه هستند؛ برای مشاهده این نوع پست ها نیاز به ارتقاء حساب کاربری خود دارید.
- برای اشتراک ویژه حتما در سایت عضو شوید.

مطالب سایت بر حسب

دانلود فیلم Sarbath 2021

یکشنبه 23 خرداد 1400

دانلود فیلم Dinosaur Hotel 2021

یکشنبه 23 خرداد 1400

دانلود سریال Lupin

شنبه 22 خرداد 1400

دانلود سریال Young Rock

شنبه 22 خرداد 1400

دانلود سریال Loki

شنبه 22 خرداد 1400

دانلود فیلم Suicide Squad 2016

شنبه 22 خرداد 1400

دانلود فیلم Ready Player One 2018

شنبه 22 خرداد 1400

دانلود فیلم Heaven and Earth 1993

شنبه 22 خرداد 1400
عضویت در سایت